super inclusive society – SIS

o sis*

To my, możecie kojarzyć nas z projektu “Nie obraź się, ale”. Jeśli nie, to też spoko, poznajmy się teraz. Zdecydowałyśmy się wyjść poza ramy siostrzeństwa i przekierować nasze siły na szersze działania. I tak powstało super inclusive society. Marka promująca ważne dla nas idee w lekki i zabawny sposób, bez zbędnego patosu. Z sentymentu do naszych początków, skrócona nazwa to SIS*, ale każdy jest u nas mile widziany 🙂

Jakie są nasze produkty?

Stawiamy na najwyższej jakości materiały. Dbamy o środowisko, więc szukamy eko rozwiązań tam, gdzie to możliwe. Wspieramy lokalnych producentów, więc wszystkie nasze produkty i materiały, z których je wykonujemy, pochodzą z Polski. Jesteśmy na “ty” ze wszystkimi osobami, które dla nas produkują. Współpracujemy zarówno z młodymi, jak i tymi starszymi, ale ważne, że utalentowanymi ludźmi i rzemieślnikami zajaranymi swoją pracą. Produkujemy na małą skalę, więc wszystkie nasze produkty są limitowane. 

 

Naszymi dropami chcemy przekazywać ważne dla nas wartości, czyli jak nazwa wskazuje inkluzywność, i wszystkie wartości z tym związane takie jak: otwartość, różnorodność, tolerancja, dbanie o innych i o środowisko, prawa człowieka, w tym prawa kobiet, prawa społeczności LGBTQ+, prawa uchodźców.

Gdy wkurza nas jakieś szkodliwe społecznie zjawisko, możemy się dalej tym wkurzać albo coś z tym zrobić.

My naszą energię przekuwamy w produkty, które nie są zwykłymi bibelotami, ale reprezentują ważne wartości.

SIS* to concept store z wysokiej jakości produktami, które zbliżają nas do siebie. Za naszymi produktami stoją odważne idee, które przekazujemy w przyziemny sposób. 

To żywa marka reagująca na aktualne wydarzenia. Dlatego to, co powstanie w projekcie SIS* i jak marka będzie się rozwijać, jest niespodzianką nawet dla nas.

Jeśli masz pomysł na to, jak sprawić, by nasz świat był milszy, zapraszamy do współpracy nad projektami.